Компанія-розробник програмного забезпечення Linkos Group запустила першу в Україні платформу цифрової доставки бізнес-документації під назвою ПТАХ

ПТАХ дозволяє підприємствам обмінюватися юридично значимими документами і проводити операції без паперів і поштового відправлення.

Про це  повідомила СЕО Linkos Group Алеся Білоусова.

"ПТАХ - це перша цифрова пошта України і єдиний стандарт обміну електронною документацією, завдяки якому взаємодіяти можуть абсолютно всі компанії, незалежно від використовуваного ПЗ", - поділилася представник IT-компанії.

За словами Білоусової, унікальна технологія уніфікує і доставляє будь-яку первинну документацію підприємств в зашифрованому вигляді і прямо в використовувану ними облікову бухгалтерську систему або програмний продукт. Таким чином, для активного e-документообміну з контрагентами компаніям не потрібно додатково встановлювати або змінювати існуюче ПЗ. Підключитися до платформи можна з будь-яким наявним софтом.

 

Всі акти, накладні, рахунки і договори, на відправку-прийняття яких зазвичай йде від декількох днів до тижня, ПТАХ передає миттєво. Це в рази скорочує рутинні процеси бізнесу, економить кошти і дозволяє більш раціонально використовувати людські ресурси компанії.

За даними розробника, в даний час відкрита система ПТАХ зв'язала між собою облікові системи користувачів популярних бухгалтерських програм і веб-сервісів MEDoc, "Сота", FlyDoc (з 1С) і FREDO. До платформи вже підключилися 600 тисяч підприємств, а це близько 4 млн українців. Щодня ця цифрова пошта відправляє понад мільйон електронних документів.

У Linkos Group відзначають, що потреба в стандартизації електронного документообігу в Україні назріла давно: існуючі на ринку сервіси ЕДО недосконалі і несумісні між собою. Бачачи запит з боку бізнесу і відсутність ініціативи держави, розробник виступив з інноваційним рішенням і відкрив доступ до технології підприємствам по всій країні.

Нагадаємо, Linkos Group є великою національною IT-компанією, яка понад 18 років створює програмні продукти і сервіси для українського бізнесу.

Джерело delo.ua

ПВФ “Практик”. Електронний документообіг.

Послуги бухгалтерам Вінниця, M.E.Doc Вінниця                        

+38 (097) 848-02-33, (063) 77-26-206

+38 (0432) 55-40-75 багатоканальний

 

Розробка сайту
дизайн-студія «Webhit»