В ніч з 31 жовтня на 1 листопада в багатьох країнах світу відзначають Хелловін. В це містичне свято страшні історії розкажемо Вам і ми ;). Про те, як в темних-темних приміщеннях та офісах знаходяться старезні динозаври РРО, а подекуди, спостерігається активізація вампірів-ПРРО. Злякались? А не варто. Адже сьогодні ми розвіємо основні міфи, які стосуються використання РРО/ПРРО.

Хочемо повідомити про нове рішення від СОТА — програмний РРО у хмарі — “СОТА Каса”. Це зручний та легкий сервіс для реєстрації чеків онлайн, що має все для швидкого старту. Щоб розпочати роботу, вам потрібно мати КЕП та доступ до мережі Інтернет. 

Cashalot — комплексне програмне рішення, що підходить кожному: від торговельних точок до великих виробників

З 1-го серпня в усіх українських підприємців з’явиться можливість обирати, яке саме рішення використовувати: традиційні касові апарати чи програмні РРО.
👉 M.E.Doc завжди за вибір! Тому завчасно реалізовує ПРРО Cashalot і СОТА Каса, що забезпечать швидку реєстрацію та миттєву онлайн-фіскалізацію розрахункових операцій з продажу товарів і послуг. Cashalot — для великого та середнього бізнесу, а СОТА Каса — для малого!

Із задоволенням сповіщаємо, що фахівці групи компаній Linkos Group, експерта з електронного документообігу, у рамках стратегічного партнерства  зустрілись із представниками компанії Microsoft — світового лідера у галузі інформаційних технологій.

Законодавче підґрунтя щодо е-ТТН

Набрав чинності наказ Мінінфраструктури від 03.06.2019 р. № 413 «Про внесення Змін до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні» (опубліковано в Офіційному віснику України 12.07.2019 р., №52), яким врегульовано:

ДФСУ повідомляє про зміну адреси WEB-сервісу обміну документами та квитанціями з приймальним шлюзом (протокол SOAP). З 9:00 28.05.2019 року необхідно використовувати наступну адресу: http: //80.91.165.205/WebSrvGate/gate.asmx.

Звертаємо увагу! Встановивши оновлення програми M.E.Doc 11.01.008, ви і надалі будете успішно відправляти звіти на реєстрацію та отримувати відповідні квитанції. У разі продовження роботи на попередніх версіях програми ви не зможете відправляти будь-які звіти у ДФС за прямим з’єднанням.

  • Участь від 1-го до 5-ти співробітників від компанії (підключатися до вебінару можна з будь-якого пристрою - мобільний телефон, планшет, ноутбук, настільний комп'ютер і наявністю інтернету).
  • Доступ до відеозапису вебінару без обмеження по термінах і з будь-якого пристрою.
  • Є можливість доповнити своїм питанням програму вебінару.
  • Питання по тематиці вебінару, можна задавати ДО, ПІД ЧАС і ПІСЛЯ вебінару (переглядаючи відеозапис).

У зв’язку з тим, що до нас звернулось багато користувачів, які слідкують за СМКОР, ми зробили зручне і корисне доопрацювання.

Відтепер Вам не потрібно слідкувати за кодами УКТ ЗЕД і тримати нормативні документи при собі – програма це зробить за Вас!

ПВФ “Практик”. Електронний документообіг.

Послуги бухгалтерам Вінниця, M.E.Doc Вінниця                        

+38 (097) 848-02-33, (063) 77-26-206

+38 (0432) 55-40-75

Розробка сайту
дизайн-студія «Webhit»