Компанія-розробник програмного забезпечення Linkos Group запустила першу в Україні платформу цифрової доставки бізнес-документації під назвою ПТАХ

ПТАХ дозволяє підприємствам обмінюватися юридично значимими документами і проводити операції без паперів і поштового відправлення.

1 грудня 2018 року набирає чинності Наказ Мінфіну від 17.09.2018 р. №763, яким внесені зміни до форми податкової накладної та розрахунків коригування.

Наголошуємо, що з 1 грудня 2018 року діють нові форми податкової накладної та розрахунку коригування, а реєстрація їх в ЄРПН здійснюватиметься за формою, затвердженою наказом №763, незалежно від дати складання таких ПН/РК.

З 1 листопада 2018р. ДФС здійснює планову заміну сертифікатів системи прийому електронної звітності та реєстрації ПН/РК, про що фіскальна служба повідомила на своєму сайті.

Сьогодні Міжнародний день без паперу.

«Навчимося використовувати папір раціонально!» — така основна теза міжнародної «безпаперової» кампанії, яка проходить кожен четвертий четвер жовтня по всьому світу.

В цей день провідні компанії з різних областей економіки об'єднуються для того, щоб поділитися особистим досвідом скорочення нераціональних витрат паперу і провести власні акції підтримки. Мета Міжнародного дня без паперу (World Paper Free Day) — показати на реальних прикладах, як і за допомогою яких технологій кожна організація може внести вклад у збереження природних ресурсів.

Нагадуємо нашим користувачам, що до податкового кредиту відносяться суми ПДВ, сплачені/нараховані у разі здійснення операцій, зокрема, з придбання або виготовлення товарів (у т. ч. в разі їх ввезення на митну територію України) та послуг. Це передбачено п. 198.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). При цьому всі обсяги придбаних товарів/послуг відображаються в розд. II «Податковий кредит» Податкової декларації з податку на додану вартість (далі – декларація з ПДВ).

Нашій команді M.E.Doc, як експерту в області е-документообігу, випала чудова нагода взяти активну участь у розробці та реалізації пілотного проекту ДФС «E-Receipt» з модернізації існуючої системи фіскалізації, мета якого перевести касові операції в електронний простір. Е-чек, завірений ЕЦП, стає сучасною альтернативою фіскальним апаратам РРО з традиційними паперовими чеками, а фіскалізація відбувається з будь-якого девайсу: чи то з мобільного телефону, з планшета, чи з ноутбука у зручному місці за лічені секунди!

Наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 р. №511 внесено зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - Порядок), затверджений  Наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. №435.

Розглянемо зміни у додатках до Порядку.

Вчора ввечері Державна фіскальна служба повідомила, що починаючи з 31.08.2018 р. звіти з ЄСВ обробляються Пенсійним фондом зі затримкою (відбувся збій в обробці ПФУ звітів за серпень 2018 року).

І лише тепер Пенсійний фонд налагодив обробку. Тож, теоретично, вже мають почати приходити квитанції.

ПФУ наголошує, що подання таблиці 5 Додатку 4 Звіту з ЄСВ на всіх осіб (із зазначенням посад на яких вони вже перебувають) не передбачено

У Пенсійному фонді нагадують, що  наказом Мінфіну від 15.05.2018 р. №511 викладено у новій редакції Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ та його форми.

Програма M.E.Doc на ринку бухгалтерського програмного забезпечення України вже 18 років! Всі ці роки ми займалися тим, що спрощували роботу бухгалтера, адже подавати звітність до всіх контролюючих органів та обмінюватись первинними бухгалтерськими документами можна в одній програмі, а не витрачати дорогоцінний час на експорт та імпорт документів з одного місця в інше.

Ми постійно вдосконалюємо програму M.E.Doc, яка вже надає повний функціонал по обміну електронними документами в будь-якому зручному для вас форматі. Крім того, ми стежимо за всіма змінами у законодавстві і регулярно оновлюємо всі форми та бланки згідно актуальних норм.

ПВФ “Практик”. Електронний документообіг.

Послуги бухгалтерам Вінниця, M.E.Doc Вінниця                        

+38 (097) 848-02-33, (063) 77-26-206

+38 (0432) 55-40-75 багатоканальний

 

Розробка сайту
дизайн-студія «Webhit»