У мережі з'явився вірус XData Ransomware. Вірус спрямований на корпоративний сектор і діє за схемою WannaCry - шифрує файли на комп'ютері з метою отримання викупу за повернення оригінальних файлів.

Інформація про вірус почала з'являтися в мережі з 18.05.2017р., наступного дня після виходу оновлення програми «M.E.Doc» - саме тоді, коли бухгалтери України встановлювали останнє оновлення. Як результат, у користувачів, які заразилися вірусом XData, також була пошкоджена програма «M.E.Doc». Цей збіг міг послужити приводом для проведення асоціації між вірусом та програмою. Подібні висновки - однозначно помилкові, адже розробник «M.E.Doc», як відповідальний постачальник програмного продукту, стежить за безпекою і чистотою власного коду. Для цього нами були укладені договори з великими антивірусними компаніями для надання виконуваних бінарних файлів на аналіз та підтвердження їхньої безпеки. Це означає, що перед випуском кожного оновлення «M.E.Doc» передає в антивірусні компанії свої файли для аналізу.

Переконатися в цьому може кожен користувач. За допомогою www.virustotal.com можна перевірити, як ті чи інші антивірусні програми реагують на оновлення. Хеш-коди всіх оновлень знаходяться в прямому доступі на сайті програми.

Розробник «M.E.Doc» закликає Вас бути уважними та обережними: не завантажувати файли з сумнівних джерел, не відкривати електронні листи із невідомих адрес, використовувати ліцензійне програмне забезпечення і регулярно проводити оновлення антивірусних програм!

ПВФ “Практик”. Електронний документообіг.

Послуги бухгалтерам Вінниця, M.E.Doc Вінниця                        

+38 (097) 848-02-33, (063) 77-26-206

+38 (0432) 55-40-75 багатоканальний

 

Розробка сайту
дизайн-студія «Webhit»